Gelen bilgilere göre Samsung yeni cihazlarında mükemmel bir değişime gidiyor. Samsung tabletlerin satışı ve piyasadaki tutumu gayet iyi olmasına rağmen yeni gelecek olan Amoled ile kullanıcılar görsel zevkin doruklarında olacak.

amoled

Geçtiğimiz günlerde CES fuarında ortaya çıkan 12.2 inç’lik ekranıyla Galaxy Note Pro ve Tab Pro tabletlerine ciddi önem veren Samsung, yeni haberinde de bu cihazlara AMOLED özelliği geleceğini duyurdu.

Daha öncede Amoled konusunda Samsung’dan duyumlar alınmıştı. Tekrar’dan gündeme geldi ve önümüzdeki haftalarda başlaması beklenen MWC 2014’te Samsung net olarak bu sürprizi vermesi bekleniyor.

Bu haberi yapan Kore internet sitesi ETNews’di, Samsung Mobil Dünya Kongresinde tabletlerde yeniliğe gidebilir konu başlığı ile haberi yayınladı. Önümüzdeki günlerde haberin ne kadar doğru olduğu çıkacaktır. Ama şu bir gerçek Samsung 12.2 inçlik Note Pro’ya ve 8.0 inçlik Galaxy note modeline bu yenilik çok yakışacak. İlerleyen günlerde bu haber hakkında gelişme olursa sizlere paylaşacağız…