Zombileri sever misiniz? Peki ya onları avlamak nasıl olurdu? Kan, dehşet ve vahşet sevenler. Amphibius Developers’ın geliştirdiğin bu oyun tam sizlere göre. Oyunumuzun adı Zombie Invasion T-Virus. Hayranı olacağınız bu zombi öldürme oyununda aksiyon tavan yapıyor. Tabiki korkmayanlar için…

Muhteşem 3 boyutlu grafikleri göz dolduruyor. Oyunda efektler çok zekice kullanılmış. Kan ve gölge efektleri bu oyunun bir adım öne çıkmasında önemli rol oynuyor. Karakterlerin ve nesnelerin çizimine önem verilmiş gibi görünüyor. Baktığı zaman insanın içi ürperiyor.

Zombie Invasion T-Virus

Prof. Morgan laboratuvarın da bir mutasyon yaratarak dünyayı ele geçirme planları yapıyordu. Bu mutasyon çok güçlüydü ve ölüleri diriltebiliyordu. Prof. Morgan’ın bir anlık hatası ile mutasyon laboratuvardan kaçtı. Kaçtı ama hemen geri döndü ve Morgan’ı öldürdü. Polis binayı karantina altına aldı ve özel harekât kuvvetlerini olay yerine gönderdi. Yaklaşık 3 saat süren bir operasyondan sonunda özel harekât kuvvetleriyle olan bağlantı kesildi. Bunun üzerine bu zor göreve senin gibi cesur bir savaşçıyı seçtiler. Sende laboratuvara girip anti-virüsü alarak bu mutasyonu yok edeceksin!

Ses efektleri hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Daha doğrusu söyleyebilecek bir şey yok. Zombiler yapay zekaya sahipler ve aptalca hamleler yapmıyorlar. Karanlık ortamlarda verilen müzikler gerilimi artırıyor.

Oyunun Android Market Linki :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amphibius.zombieinvasion