Flash oyunlarının en büyük mucitlerinden biri olan Miniclip.com, muhteşem bir Android oyunuyla karşımızda. Dövüş oyunlarının kralı olan bu oyunun 3. serisi bizleri büyülemek için geliyor. Oyunun dosya boyutu 36 mb ve Android 2.1 ve üzeri sürümleri için geliştirilmiştir.

Kahramanımız ve güzeller güzeli sevgilisi birlikte vakit geçiriyorlar. Bir anda gökyüzünde göz kamaştıran bir ışık demeti görünür. Işık gittikçe büyür ve etrafı daha fazla aydınlatmaya başlar. Ve bir süre sonra bu ışık demetinin uzaydan gelen bir uzay aracı olduğu anlaşılır. Kahramanımız daha hamle yapma fırsatı bulamadan uzaylılar kızı kaçırır. Kahramanınız öfke ile arkadaşlarına haber verir ve başlarla uzayın derinliklerinde yolculuk yapmaya.

anger of stick 3

Biri dövüş oyunları dediği zaman beklide akla ilk gelen oyun Anger of Stick’dir. 3 boyutlu muhteşem grafikleri oyun severlerinin beğenisini kazanmış durumda. Zaten bundan önceki serilerinde de kendisini fazlasıyla göstermişti. Bu kez uzaylıların kafalarını koparıyoruz. Kendine has müzikleriyle ve ses efektleriyle insanı büyülüyor adeta.

Ana karakterimizin adı X-Guy. Bunun yanında 4 farklı karakter bulunmakta ve bunlara istediğimiz gibi ulaşabiliyoruz. Her karakterin özellikleri ve yetenekleri birbirinden farklı bir şekilde tasarlanmış. Diğer karakterlerinin kilidini açmak için belirli bir seviyeye gelmeniz gerekiyor. Karakterimizi geliştirerek gücümüze güç katabiliriz. Ek olarak karakterimize ekipmanlar alarak vuruş gücümüzü veya savunmamızı güçlendirebiliriz.

Oyunda eğitim bölümüyle başlıyoruz ve bize oyunda kullanabileceğimiz ekipmanları, karakterleri ve düşmanlarımızı tanıtıyor. Bir anlamda bizleri oyuna hazırlıyor. Her silahı ve karakteri seçebiliyoruz. En iyi öğrenme şekli deneyerek öğrenme şeklidir. Oyunun kontrolü diğer dövüş oyunlarından farklı ve kolay bire şekilde dizayn edilmiştir. Birbirinden farklı vuruş stilleriyle rakiplerinize kan püskürebilirsiniz. Farklı tuş kombinasyonları kullanarak kahraman kimliğini ortaya çıkart.

Oyunun Google Play Store İndirme Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.angerofstick3