Maceracı bir korsan olmak ister misin? Ganimetleri toplamak ve emrindeki adamlara emir vermek nasıl ir duygudur, tatmak istemez misin? Muhteşem bir GAMEVIL oyunu ile karşınızdayız. Android işletim sistemi için geliştirilmiştir. Ve tamamen ücretsizdir. 2.3 ve üzeri sürümler bu oyundan yararlanabilir. Oyunun dosya boyutu 25 MB’dir.

Küçük çocuğun annesi korsanlar tarafından kaçırılır. Çocuğun babası o daha küçükken ölmüştür. Bir başına kalmış olan çocuk intikam yemini eder. Köydeki kaptana gider ve ona bir şeyler öğretmesi için yalvarır. Kaptan ilk önce kabul etmez ama çocuk çok fazla ısrar edince onu yanına almak zorunda kalır. Ve başlar hikayemiz.

the pocket world

Belki de en iyi grafiklere sahip olan oyunlar GAMEVIL stüdyosundan çıkıyor. Göz alıcı ve çocuksu grafikler bizleri oyuna bağlıyor. Şehir kurmaoyunlarına çok benziyor. Diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik bu oyunda şehir değil liman kurmamız ve bir hikayesinin olmasıdır.

Oyuna başlar başlamaz bir limanımız olmuyor. İlk önce kaptan bizlere talimatlar vererek bizleri eğitiyor. Gerekli inşa alanlarını oluşturduktan sonra limanımız açılıyor ve başlıyoruz gemilerimizi oluşturmaya. Gemileri üretip bırakmak biz korsanlara yakışmaz. Onları geliştirerek savaşa hazır hale getirmemiz gerekir. Antrenman sahaları kurarak genç korsanlar da yetiştirebiliriz.

The Pocket World oyun videosu

Birçok inşaat alanı ve geliştirilmesi gereken item bulunmakta. Oyunda her oyunda olduğu gibi Süre sıkıntısı bulunmakta. İnşaatı veya geliştirmeyi yapıyoruz, başlıyoruz beklemeye. Bu durum canımızı biraz sıkabilir. Yıldızları kullanarak bu engeli de aşabiliriz.

İnşaat yaptıkça, geliştikçe madenlerimiz bizlere yetmemeye başlayacak. Bizlerde korsanlığın ilk kuralı olan ganimet avına çıkacağız. Çeşitli adalara saldırarak ihtiyaçlarımızı karşılamaya çalışacağız. Her zaman başarılı olacağız diye bir kural yok. Bizden daha güçlü korsanlarla karşılaşabiliriz, yenilebiliriz. Yenilgisiz korsan olmaz. Elbette yenileceğiz ve bu bizi daha güçlü yapacak. Saldırın korsanlar.

Oyunun Android Market Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevil.theworld.global