Dinazor eğiticileri, bu oyun tam sizlere göre. Dinazorları besleyin, eğitin onlarda sizin en sadık dostunuz olsun, size yardım etsin. Kulağa güzel geliyor değil mi?

Grafik ve efektlerle süslenmiş muhteşem bir dinazor besleme oyunudur. Ağaç ve gölge detayları ustalıkla geliştirilmiş. Tipik bir şehir kurma oyunu diyebiliriz. Bu tarz oyunlarda olan süre sıkıntısı bu oyunda da mevcut. Yani bir inşa kurdunuz, onun bitmesini bekliyorsunuz. Eğer ki beklemek istemezseniz elmasları kullanarak veya zaman hızlandırıcıyı kullanarak süreyi ortadan kaldırabilirsiniz.

dino island

Oyunda 10 farklı dinazor bulunmaktadır ve her birinin özelliği birbirinden farklıdır. Çok farklı şekilde dizayn edilmiş haritalar bulunmaktadır. Bu haritalara verilmiş olan efektler gerçekten göz kamaştıran cinsten. Oyuna başlarken bizlere bir ada veriyor ve biz bu adayı dinazor için güzelleştiriyoruz.

Çok fazla sayıda item bulunmakta. İtemleri dinazorları geliştirmek için kullanıyoruz. Onları beslerken daha hızlı büyümesini istiyorsak bu itemler bizlerin en büyük yardımcısı oluyor. Ara yüzü çok basit. Her şey elimizin altında sanki. Market menüsünü kullanarak dinazorlar, inşa alanları vb birçok özelliğe ulaşabiliyoruz.

dino island 2

Özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Dinazorlarımızı çiftleştirerek farklı türler meydana getirebiliyoruz. Çeşitli maden ocakları kurarak ham maddelerimizi ve altınlarımızı arttırabiliyoruz. Dinazorları yumurta halinde alıyoruz. Bir süre sonra yumurtadan çıkıyor ve başlıyoruz beslemeye. Tabiki bebekler ilgi ister. Eğer onarla ilgi göstermezseniz sizi terk edebilir. Oyuna alışmanız hiç de zor değil. Başlar başlamaz hemen bir eğitim kampına alarak bizleri oyuna alıştırıyor.

Facebook için geliştirilmiş olan Dragon City oyununa çok benziyor. Oyunun tek eksiği savaşamıyor olmamızdır. Yani dinazorları savaştıramıyoruz. Bu çok büyük bir eksiklik değil ama savaşmak olsaydı daha iyi olabilirdi. Bağımlılık yapan bir oyun. Ama kesinlikle denemelisiniz.

Oyunun Android Market Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.junerking.dragon