Samsung’un en çok takip edilen telefon serilerinden olan Galaxy serisinin Note modelinin yeni cihazı olacak olan Galaxy Note 3 hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Yeni bilgiler ortaya çıkıyor derken bir fotoğrafta internete sızdırıldı. Gerçekten Samsung Note 3’ün fotoğrafı ve teknik özellikleri eğer doğruysa, harika bir cihaz ileri teknoloji için bizlerle olacak diyebiliriz.

Samsung-Galaxy-Note-3

Daha Büyük Bir Cihaz
Samsung akıllı telefonlar serisinin en büyük cihazlarından olan Note’lar yeni cihazı ile de oldukça büyük olacak yani hem tablet hem de telefon kullanımı için gayet ideal bir cihaz olacağını söylemek mümkün… Telefon için fazla büyük olduğunu da söyleyebiliriz.

Diğer cihazlara nazaran 5.99 inçlik bir boyuta sahip bunu fotoğraf ile de fark edebilmeniz mümkün… 5.99 inçlik bir ekranla tablet ve telefon keyfi yaşarken bilgisayar keyfi de yaşayabilmeniz mümkün de diyebiliriz. Oyun oynamak ve film izlemek için gayet güzel bir boyut olduğunu söyleyebiliriz.

Çok Daha Üstün Özellikler
5.99 inçlik büyük bir ekrana sahip olduğunu söyledik fakat Full HD bir ekrana sahip olduğunu söylemedik. 2.0 GHz’lik bir işlemciyi içerisinde bulunduracak ve 3 GB RAM ve içerisinde Android 4.2.2 işletim sistemine sahip olacak. Günümüzdeki bilgisayarlara taş çıkartacak bir cihaz geliyor!

Gerçekten harika özelliklere sahip. Galaxy S4’ten daha kaliteli bir teknik özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. İşlemci ve RAM’e bakılırsa Galaxy Note 3’ün gerçekten çok hızlı ve güçlü bir telefon keyfi yaşatacağını söyleyebilir…