Türk yapımı muhteşem bir oyun daha. I’m Jack, UGR Studios tarafından geliştirilen Android koşma oyunudur. Jack ve arkadaşları bir anda karşılarına çıkan canavar ile şok olur ve donup kalırlar. Canavar Jack’ in arkadaşlarını alarak uzaklaşır. Jack arkadaşlarını kurtarmak için yemin eder.

Oyunun grafikleri dijital çağa uygun bir şekilde geliştirilmiş. Menü, oyunlarda bulunan klasik tarzdan farklı bir şekilde dizayn edilmiş. Buda oyunun özgünlüğünü ve yaratıcılığını apaçık ortaya seriyor. Oyunun kendini has müzikleri ve ses efektleri de bulunmakta. Oyun aşırı derecede bağımlılık yapabilir, dikkat edin lütfen!

4 farklı harita bulunmakta. Hepside birbirinden zor ve ilginç bir şekilde sunulmuş. Diğer koşma oyunlarından biraz farklı bir şekilde geliştirilmesi oyun severleri fazlasıyla memnun ediyor. Sadece koşmuyoruz, zıplıyoruz, kayıyoruz, halat yardımıyla kendimizi yukarı çekiyoruz ve bunun gibi birçok özellik ile bu oyun bizleri kendine hayran bıraktırıyor. Altınları toplayarak ek özellikler satın alabiliriz. Nedir bu özellikler dediğinizi duyar gibiyim.

I'm Jack android oyunu

Mesela oyuna ilk başladığımız zamanki zıplama yüksekliğimiz 3 metre iken, geliştirerek 5 metre hatta 10 metreye kadar çıkarabiliriz. Ekstra olarak hayalet mod, ölümsüzlük mod gibi bazı iksirlerde bulunmaktadır. Bunları topladığımız altınlarla mağazadan satın alabiliriz. Oyunda daha hızlı gelişmek ve bölümleri daha kolay geçmek için görevleri yapmamız gerekiyor. Kolay ara yüzü sayesinde görevleri kolaylıkla görebiliyor, bunları analiz edebiliyoruz.

İsterseniz karakterimizin adını da değiştirebiliyoruz. Level sistemi bulunmaktadır. Levelinizi ne kadar arttırırsanız, işimiz o derecede kolaylaşır. Yalnız bu oyunu bitirmek çok kolay bir iş değil. Günlerinizi, haftalarınızı ayırmanız gerekebilir.

Türkler oyun sektöründe kendilerini göstermeye başladı. Bu gelişim Tabiki biz Türkler için gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Özellikle koşma oyunlarında Türk yapımlarıyla karşılaşmaktayız.

Oyunun Google Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ugr_teknoloji.im_jack