Artık bir çok bankacılık işlemi internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Bankalar müşterilerini internet bankacılığına yönlendirmek için birçok kampanya düzenliyor. Ama müşterilerinin hala ATM’lere ihtiyaç duyduğunu bildiğinden ATM noktaları eklemeyi de unutmuyorlar. Sık sık iş nedeni ile farklı şehirlere gidenler bulundukları noktada banka şubesi veya ATM noktası aramak durumunda kalabilirler. Bulunduğunuz yere yakın nerede ATM noktası nerede var acaba? İşte bu sorunu ortadan kaldıran bir uygulama. ATM noktası arama işlemlerini oldukça kolaylaştıran ücretsiz bir uygulama. Aslında sadece ATM noktalarını da göstermiyor.

ATM noktası bul

Bankalararası Kart Merkezi tarafından ücretsiz olarak hazırlanmış bir uygulama. En Yakın ATM uygulaması, GPS sayesinde konumuzu buluyor ve bulunduğunuz konuma en yakın ATM ‘leri haritada size gösteriyor. ATM ‘lerin yanı sıra Banka Şubelerini de haritada bulabiliyorsunuz. Uygulama istediğiniz şehir veya banka için için hızlı ve kolayca ATM/ŞUBE bulmanıza yardımcı oluyor. Arama sonuçları içerisinde bankanın adres ve telefon gibi bilgilerini de görme şansınız var.

Özellikle çok fazla seyahat edip banka ile çalışması gerekenlerin iPhone cihazlarında mutlaka bulundurma gereken bir uygulama. Uygulamayı AppStore üzerinden ücretsiz indirmek için tıkla.