Apple iPhone modellerinde renk seçeneği olarak siyah ve beyaz renkleri kullanıcılarına sunuyor.Bazı kullanıcılara bu siyah ve beyaz renk seçenekleri sıkıcı gelmekte. Haberimizde de bu sıkılanların faydalanabileceği iki ayrı çözüm sunuluyor.

iPhone renkleri

İlk çzözüm için sanırım yeni iPhone modelini beklemek gerekecek. Görünün iPhone yeni modeli ile ciddi renk yapısını bir parça esnetecek. Japonca web sitesi Macotakara’nın iddaalarına göre iPhone 5S siyah veya beyaz renk seçeneklerine ek olarak yeni renk seçenekleri de kullanıcılarına sunacak. Sunulacak renklerin hangileri olduğu belli değil. Tahminler en son iPod renklerinde de bulunan sarı, pembe ve mavi renkler olacağı yönünde. Aslında iPhone 5S ile beklenen parmak izi yeniliği gibi bir çok yenilik var ama Apple sanırım yeni modeli ile renk nedeni ile sıkıntı yaşayıp kapak arayan kullanıcılara çözüm getirecek.

İkinci çözüm ise janjanlı film kılıflar. Renk yapısından sıkılanlar Colorware sayesinde yeni renk değiştiren şeffaf Aurora filmlere göz atarak iPhone renklerine özelleştirme getirebilir. Filmlerin fiyatı 35 dolarBu filmleri aynen ekran koruyucu filmler gibi iPhone’a uygulayabiliyorsunuz. Film ile iPhone telefonunuzun her santimini kaplayabiliyorsunuz. Aurora filmlerle kapladığınız iPhone, hareket ettirdiğinizde gökkuşağı tonlarında renk değiştirme yeteneği kazanıyor.