Akıllı cep telefonları gelişmeye devam ettikçe sanırım aksesuar pazarı da her geçen büyümeye devam edecek ve yeni ürünler ile karşılaşmaya başlayacağız. İşte o ürünlerden biri de kablosuz ve güçlü bir ses isteyenler için Ttec firması tarafından MagicBox adı ile duyuruldu.

MagicBox

MagicBox, Android ve iOS kullanıcıları için hazırlanmış bir aksesuar. Her iki platform tarafından kullanılabilir olması bir avantaj. Müzikseverler için kablo ve Bluetooth kullanmadan yüksek sesli müzik keyfi yaşatabilecek gibi görünüyor. Yakın alan ses teknolojisini (NearFA) kullanıyor.

MagicBox ile cihazınızı senkronize yapmaya gerek yok. Telefonunuzu sadece MagicBox’ın üzerine bırakın ve yüksek ses ile müziği dinlemeye başlayın.Her ne kadar kablosuz çözüm sunulsa da kablolu çözüm de var. 3.5mm AUX çıkışı ile kablolu bağlantı seçeneği sunulmuş ve eğlence sadece akıllı telefonlarla sınırlandırılmamış. Bence en büyük avantaj aslında iPhone, iPad Mini, Galaxy ve diğer birçok Android telefon ile kurulum ve eşleştirme gerektirmeden çalışabilen bir hoparlör olması. Taşıması kolay çünkü hafif. Dilediğiniz her yerde müzik dinleme zevkini güçlü ses çıkışı ile size sağlıyor. Micro USB şarj girişine sahip cihaz, dahili bataryası ile 8 saate kadar müzik dinlemenize olanağı sağlıyor. Bu süreyi sadece 3 adet AA pil ile 23 saate kadar artırabilirsiniz.

D&R, Turkcell satış noktaları ve teknoloji mağazalarında satışa sunuluyor. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 124.90 TL olarak belirtiliyor.