Apple ürünlerinin yanında aksesuar geliştirmelerine de hız kesmeden devam ediyor. Bunlardan biri de TidyTilt+. Apple iPad modelleri için Smart Cover ürünün üretmişti. Bu ürünlere benzer yapıda olan TidyTilt+ isimli ürünü de iPhone 5 için satışa sunuldu. İşte bu yeni ürünün özellikleri.

tidy tilt+

TidyTilt+ isimli ürün Zahra Tashakorinia ve Derek Tarnow’un tasarladığı bir ürün. Kickstarter’da hedeflenilen miktarın 3 katına ulaşmış durumda ve satışa sunulmaya başlandı.

TidyTilt+, 2 farklı çerçeve ve 6 farklı panel renk seçeneğine sahip olan bir ürün. iPhone 5’inizi dış darbelere karşı korumanın yanıda stand ya da kulaklığınızı sarabileceğiniz bir aksesuar olarak görev yapıyor. İnceliği dikkat çekici. 0.7 mm çerçeve 2 mm panel kalınlığıyla cihazınızı çok fazla kalınlaştırmaması avantaj sağlıyor.

Ürünü incelemek yada satın almak içn buradan sitesine ulaşabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise; iPhone 5 için olan modelinin 34.95 Dolar, iPhone 4 ve 4S için olan TidyTilt’in ise 29.95 Dolar olduğunu belirtmek gerekir.