Apple kullananlar Arkadışımı Bul uygulamasını kullanıyorlar. Uygulama ile arkadaşların konumlarını görme şansınız oluyor. Fakat uzun süredir bu uygulama Apple tarafından geliştirilmemişti. Arkadaşlarımı Bul uygulaması için yeni güncelleme yayınladı.

 Arkadaşımı bul

Arkadaşımı Bul uygulaması Cihazımı Bul servisinin çok benzeri.  Aralarındaki fark ise, kullanıcıların birinde cihazını bulurken diğerinde arkadaşını bulması. Eklemiş olduğunuz arkadaşlarınız size uygulama için izin verdi ise konumunu harita üzerinde görebiliyorsunuz.

Uygulama yeni güncellemesi ile yeni özellikler de kazanmış durumda. Yeni bir arayüz ve konum bazlı uyarı desteği getirilmiş durumda. Yeni destek ile beraber kullanıcılar arkadaşları bir konuma vardığında veya o konumu terkettiği zaman anında haberdar olabilecekler.  İstenirse konum için mesafe uzaklığı ayarlayabilme imkanı da getirilmiş. Güncelleme ile birlikte arkadaşlarınıza bildirim gönderecekleri zamanı ve yerleri de ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulama bu yeni sürümle beraber ailelerin, kıskanç sevgililerin çok kullanılışlı bir yapıya ulaşmış durumda. Takipçilerin işi hayli kolaylaşmış durumda. Uygulamanın yeni sürümü iTunes App Store üzerinden indirilebilir durumda.