iPhone uygulamaları içerisinde fotoğraflar ile çalışanlar oldukça şanslı. Bu tarz uygulama sayısı oldukça fazla. Tanıtacağımız uygulama da belki bilgisayarlarınızda fotoğraf işlemek için kullanılan PhotoShop programına dahi ihtiyaç duymadan afiş yapmanızı sağlayacak. Eğlenceli ve acil işleriniz için afiş düzenlemeniz gerekiyorsa işte Phoster.

Phoster

Phoster uygulaması size 87 farklı poster teması ile yeni posterler düzenleme imkanı veriyor. Uygulama çalışan gelen 2 menü (Create New ve Gallery) var. Gallery önceki posterleri tutuyor. Yeni poster için Creat New seçtğinizde 87 tema karşınıza geliyor. Tema seçiminden sonra ister daha önce çektiğiniz fotoğrafları temanıza ekleyin ister yeni çekeceğiniz fotoğrafları temanıza ekleyin. Fotoğraf eklemeden sonra elbette metin değişiklikleri var. Size sunulan örnek yazıları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sonrasında elbette fotoğraf düzenlemelerinin olmazsa olmazı efektler. Otomatik olarak uygulanan efektlerden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Sonrasında ister baskıya gönderin, ister e-postaya  isterseniz de Instagram, Facebook, Twitter, Flickr gibi sosyal ağlara gönderin.

Uygulama 44 MB ve Phoster Bucket Labs tarafından geliştirilmiş. Uygulama anlaşılan herkese poster yaptıracak. Kolay kullanım ve sadelik öğeleri var, sizi yönlendirerek basit ama etkili afişler oluşturmanızı sağlıyor.

Ücretli bir uygulama. Uygulamanın App Store sayfası için tıkla.