iPhone ürün kalitesi konusunda her zaman mobil cihazlar arasında öne çıkan marka olmayı başarıyor. Bu kaliteli tasarım ve imalat sanırım aksesuarlarına da yansıyacak. Her geçen gün iPhone için tasarlanmış kaliteli aksesuarlar ile karşılaşıyoruz. İşte iPhone’larda kullanabileceğiniz şık ve kaliteli bir aksesuar : Bluetooth hoparlör.

Bluetooth Kulaklık

Aksesuar ABD’nin Las Vegas kentindeki Tüketici Elektronikleri Fuarı’nda (CES) tanıtılmış ve iPhone kullanıcılarının oldukça dikkatini çekmeyi başarmış. iPhone kullanıcıları için oldukça pratik ve kullanılış bir ürün olan aksesuar iPhone’un arkasına monte edilebilen Bluetooth hoparlör ve kulaklık. Felt Auido firması tarafından üretiliyor. ABD’de 99 dolara satışa sunulması planlanan hoparlör ve kulaklık, iPhone’un arkasına monte edilebildiği gibi, klipsi sayesinde kemerinize veya araçların dikiz aynası gibi uygun olan yerlere takılabiliyor. iPhone ile bağlantı mesafesi 15 metre.

Firma ilk beş bin alıcıya iPhone, iPad ve iPod Touch kılıf hediyesi planlıyor. Kaliteli bir ses ile kablo karmaşı ile uğraşmadan müzik dinlemek istiyorsanız Pulse’ın Bluetooth kulaklık ve hoparlör seçeneği sanırım düşünülebilir.