Akıllı telefon pazarında kıyasıya bir rekabet yaşanmakta. Samsung yeni Galaxy modeli ilebir parça öne çıktı. Modeller ile beraber aksesuar pazarında da benzer rekabetleri görmek mümkün. iPhone için geliştirilen 2 ayrı şık aksesuar üretildi. Biri kamera aksesuarı diğeri ise iPhone’a ritim kazandıracak olan iEqualizer.

iphone aksesuar

Trygger Clip kamera aksesuarı, iPhone lensi üzerinde özel bir filtre görevi görüyor. Şu an için ABD’de satışta bulunan kamera aksesuarı iPhone 4 için 50, iPhone 5 için 40 Dolar. Siyah ve beyaz renk seçenekleri var. Aksesuarın işlevi ise fotoğraf kalitesini arttırmak. Polarizasyon filtresi optic cam kalitesinde üretilmiş ve filter ayarlanabilir.

iphone aksesuar

Diğer aksesuar ise hayli ilginç ve şık bir iEqualizer. Aslında bir iPhone kılıfı. Kılıf yüzeyi grafik ekolayzıra benzeyecek bir ışıklandırma yapısına sahip. Ekolayzır kılıfın içinde yer alan pil vasıtası ile iPhone pilini kullanıp telefonunuzun pilini harcamıyor. Özellikle karanlık ortamlar ekolayzırın görünümü çok daha güzel gösteriyor. Kötü yanlardan biri ise üzerinde açma-kapama tuşu ile kılıfla iPhone kalınlığı iki kata çıkabiliyor. Fiyat 32.30 Dolar. Mart sonu veya Nisan başında internette satışa çıkacak.