Akıllı telefon ve mobil cihazların vazgeçilmezi uygulamalar. Hergün değişik kategorilerle kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren uygulamalar karşımıza çıkmakta. Hani bazen insanın aklına yarın hangi alanda uygulama karşımıza çıkacak acaba sorusu gelmiyor değil. Ama üreticiler desteğini hem uygulamalardan hemde uygulama geliştirenlerden esirgemiyor. Eğitim kuruluşları da bu alanda desteğini esirgemiyor. İşte Kadir Has Üniversitesi tarafından sağlanan destek.

ios eğitim

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, iPhone ve iPad cihazlara uygulama geliştirmek isteyen yazılımcı ve yazılımcı adayları için “iOS için uygulama geliştirme sertifika programı” eğitimleri verilecek. Objective-C programlama dilini Xcode platformunda kullanarak iPhone ve iPad için uygulama geliştirme eğitimler sonunda katılımcılar tarafından gerçekleştirilebilecek. Geliştirdikleri uygulamaları AppStore üzerinden yayınlayıp satılabilecek.

iOS uygulama geliştirme eğitimine katılmak isteyen adayların object oriented (nesne yönelimli) programlama dillerinden herhangi birinde en az giriş seviyesinde bilgi sahibi olmaları yeterli.

Katılım Ücreti : iOS Uygulama Geliştirme Sertifika Programı (36 saat) 1.900 TL + KDV (%8)
Üniversite öğrencilerine %30 burs verilmektedir.

Program Tarihleri : Program 16 Mart 2013 – 11 Mayıs 2013 tarihleri arasında her Cumartesi saat 11:00 – 15:00 arası olmak üzere toplam 36 saat olarak planlanmıştır.

Kontenjan : 20 kişi.

Ayrıntılı bilgi için: http://ios-egitimi.com