Fotoğraflar anlatmak istediklerimizi yansıtmanın önemli öğelerinden biri. Fotoğrafları kaliteli çekmemizi sağlayan iPhone cihazları elbette var. Çektiğimiz fotoğrafları işleyebileceğimiz bir çok uygulama mobil cihazlarımızda kullanımımıza sunulmakta. Ya fotoğraflarımızı geniş açılı yani panoramik çekmek istersek ? Elbette onlar içinde uygun uygulamalar mevcut. İşte sizler için birkaç panoramik fotoğraf uygulaması :

Panoramik fotoğraf

Pano : Çekmek istediğiniz manzaradan 15 kadar ayrı fotoğraf alıyor. Bu fotoğraflar panoya atılıyor. Çekim bittiğinde resimler uygun yerlerden birleştirilip panoramik fotoğraf haline getiriliyor. Fiyatı: 1.99 dolar.

YouSpin 360 : Biraz zahmete girmelisiniz. Çünkü kendi etrafınızda dönüp resim çekmek yerine çekeceğiniz nesnenin etrafında dönüp resim çekmek durumundasınız. Alınan görüntüye 3 boyut özelliği de kazandırılıyor. Resim veya video olarak gönderme özelliği programın içinde var. Fiyat: 1.99 dolar.

360 Panorama : Ayrı ayrı çekilen fotoğrafları birleştirerek panoramik fotoğraf oluşturmak yerine video çekerek kolayca istediğiniz tarzda resimler oluşturabiliyorsunuz. Başlangıç noktasından çekime başlayın bitişte kaydı durdurun ve uygulama sizing için panaromik fotoğrafı ortaya çıkarsın. Fiyat : 1.99 dolar.