Adobe Photoshop bilgisayar kullanıcıları için fotoğraf düzenleme dendiğinde ilk akla gelen ve tercih edilen program. Firma geçtiğimiz yıllarda mobil uygulaması ile tabletlerde yerini almıştı. Adobe Photoshop Touch uygulaması artık akıllı telefonlar için de kullanılabiliyor.

Önceki yıllarda kullanıcılara ulaştırılan mobil versiyonu sadece iOS ve Android kullanan tabletler için mevcuttu. Geniş kapsamlı özelliklere sahip ve profesyonel anlamda en çok kullanılan fotoğraf düzenleme yazılımlarından biri olan Adobe Photoshop yeni versiyonu Photoshop Touch artık iPhone ve Android kullanan akıllı telefonlar içinde kullanılabilir oldu. App Store ve Play Store’da yerini alan uygulama kullanıcılardan tarafından fotoğraf işleme uygulamaları içinde tercih edilen ve tam not almayı başaran uygulama oldu.

Adobe Photoshop Touch

Pc sürümündeki özelliklere benzer şekilde katmanlar, seçim araçları, düzenlemeler, filtreler gibi özellikler ile iPhone, iPod Touch ve Android akıllı telefonlar için olan uygulama kullanıcılara cep telefonu ile fotoğraf düzenleme keyfini verecek gibi görünüyor. Elbette mobil sürümü için özel olarak geliştirilmiş özellikler de var uygulamada. Creative Cloud kullanımı sayesinde telefonunuzda hazırladığınız bir PSD dosyasıyla çalışmaya tabletiniz ya da bilgisayarınız üzerinden devam etmenize imkan tanıyor.

Bu uygulamayı Android cihazlarınıza 4.99 Dolar‘a buradan ya da iPod Touch ve iPhone’unuza buradan 8.99 TL karşılığında yükleyebilirsiniz.