Teknoloji firması Fujitsu, Stylistic M702 tablet bilgisayarı mobil dünya kongresinde tanıttı. M702 tabletin  su geçirmez, darbeye dayanıklı, toz geçirmez yapısı, dayanıklı ekranı ve parmak izi sensörü gibi özellikleri bulunmaktadır.

Stylistic M702 tableti tüm şirketler alt yapılarında entegrasyon ve disk şifreleme özellikleriyle rahatça kullanılabilmektedir.

Tablet 1920×1200 piksel dokunmatik ekrana sahip, 4 çekirdekli işlemciden gücünü almakta vede üzerinde 32 Gb depolama alanı bulunuyor. İşletim sistemi olarak ise Android 4.0’ı seçmişler.  Tablet’in Fujitsu’ya ait olmasının en iyi avantajı ise 8.1MP auto focus(otomatik odaklama)  özelliği bulunan bir arka kamera ile birlikte gelmesi.

fujitsu tablet

Ayrıca tablet’in diğer detaylarına geçecek olursak yaklaşık 600 G ağırlığı bulunan Stylistic M708 ayrıca  Simkart yuvası, Wi-fi özelliği bulunmakta. Böylece dilerseniz wi-fi üzerinden dilerseniz ise 4g veya 3g ile internete bağlanabiliyorsunuz. Üzerinden ek olarak 2 dahili hoparlör ve bluetooth bulunmakta. Henüz ülkemizde satışa çıkarılmış olmasa da Stylistic M702 Avrupa, Hindistan ve Afrika’da 1000 euro gibi bir fiyat ile piyasaya sürülmüş ve alıcısını bekler durumda.