Yeni yılın getirisi telefon dünyası açısından çok bereketli oldu. Yeni yılın gelmesi ile birlikte bir çok telefon piyasaya sürülmek için fırsat buldu. Senenin bomba telefonları arasında yer alan Apple’ın son teknoloji ürünü olan iPhone 5’in dışında da bir çok telefon 2013’ün gelmesi ile birlikte teknolojiye merhaba dedi ve demeye hazırlanıyor.

Öncelikle merakla beklenen Nokia’nın Windows 8 işletim sistemi ile donatılmış harika telefon serisi Lumia Türkiye’ye geldi. Öncelikle Nokia Türkiye’ye Lumia 920 modeliyle tanışma fırsatını verirken. Arkasından bu telefonu 820 ve 620 modelleri izledi. Bunun yanı sıra bir çok telefon da tanıtımı yapıldı ve teknoloji severler ile buluşmayı bekliyor. HTC gibi bir dev Android markasıda 2013’ün gelmesi ile sağlam ataklar da bulundu ve bekleyenlerini mest etti.
2013010223421728946

2013’ün en güzel getirilerinden biri gelen telefonların lüks olmalarının yanında bir o kadar da uygun olmaları. Telefonun özelliklerine bakıldığında ilk aşamada bu kadar ucuz olacağını kimse tahmin etmiyordu. Ancak bir çok telefon beklenenin altında bir fiyatla piyasada yerini aldı. Bu da en çok teknoloji takipçilerini sevindirdi. Bu uygun fiyat durumlarından en büyük payı da Windows 8 işletim sistemine sahip telefonlar aldı. Nokia’nın Lumia serisi başta olmak üzere bir çok Windows 8 işletim sistemine sahip telefon beklenen fiyatlardan daha ucuza sunuldu ve sunulması bekleniyor.