58350iphone-5

Telefon dinleme yazılımı hayatınızda size pek çok kolaylık sağlayacaktır. Eşinizi, çocuğunuzu, çalışanınızı kimi kontrol etmek isterseniz isteyin bu program size çok yardımcı olur. Yoğun yaşam temponuz arasında çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilmek için yeterince vakit bulamamış olsanız da bunu hiç dert etmeyin… Bu yazılımlar sayesinde yanlarında olamasanız bile sanki yanlarındaymışsınız gibi yaşamlarını izlemek, onları bir tehlike bekliyorsa bunu daha meydana gelmeden fark edip önlemek sizin elinizde. Size sınırsız güven ve kontrol sağlayacak bu yazılımlar sanki eliniz kolunuzmuş gibi ailenizi sarıp sarmalayacağınız size ait en büyük güven unsurunu olacaklar. Bu yazılımlar sayesinde hem ailenizin yaşamının dışında kalmayacağınız için içiniz rahatlayacak hem de ailenize ait her şeyi bilip onların arkasında destek olan bir el gibi onların düşmesini engelleyip koruyacağınız için ailenizin size güveni artacak. Artan bu güven duygusu da aile bağlarınızı da kuvvetlendirecek.İphone 4 telefon dinleme ise çok kolay.

Size duygusal açıdan pek çok faydası olacak bu telefon dinleme yazılımları İngiltere ve Rusya gibi teknoloji devi ülkelerden ithal edilip sizlerin kullanımı için ülkemize getirilmiştir. Yazılımlar tamamen profesyoneldir bunun yanı sıra %100 lisanslı ürünler olup her akıllı telefon modeline uyumludur. Ayrıca hayalet yazılım formatında olan bu programlar, kullanımınız sırasında yüklediğiniz telefonda casus olarak çalışır ve varlığını belli ettirmez. Kullanımı çok kolaydır. Yazılımın yüklü olduğu bir telefon ve dinlemek için de kendinize ait olan telefonunuz ya da bilgisayarınız yeterli olacaktır. Telefonları yazılım yüklü olarak alabileceğiniz gibi dilerseniz sadece yazılımı alıp uygulamasını siz de yükleyebilirsiniz. Programı satın alma ve yükleme işleminden sonra da size ait bir panelden yapabileceğiniz tüm işlemlerin çok basit bir ara yüzle kullanımını sağlayabileceksiniz. Ara yüzünüzden dilediğiniz ayarlamaları yapıp, istediğiniz zamanlamaları yapıp, ister başındayken dinleme isterseniz de kayıt ederek sonradan dinleme sağlayabilirsiniz.

Telefon dinleme yazılımları ile yapabileceğiniz pek çok işlem bulunuyor. Telefonun ne kadar uzağınızda olduğu fark etmiyor, sanki kendi elinizdeymiş gibi telefonun içinde bulunan her türlü veriye ulaşabilirsiniz. Özellikler;
Telefon görüşmelerini dinleme
Görüşme kaydedici: bu özellikle takip ettiğiniz telefonda yapılan bütün görüşmeleri sesli olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca ekstra özelliklerle takip edilen telefonu görüşme sırasında canlı olarak da dinleyebilirsiniz.
Takip ettiğiniz telefonu arayan ya da takip ettiğiniz telefondan aranan bütün numaralara ulaşabilir, ayrıca aramaların zamanı, sayısı ve uzunluğunu görebilirsiniz.
Kısa mesaj takibi
Takip edilen telefondan gönderilen ya da takip edilen telefona gelen tüm mesajları anında kendi yönetim panelinizde görebilirsiniz. Telefonu kullanan kişi mesajları silse dahi sizin panelinizde kayıtlı olarak kalmaya devam edecektir. İnternet başında olamayacağınız zamanları da dert etmeyin çünkü panelinizde yapacağınız ayarlama ile mesajların sizin telefonunuza da ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Telefon konumunu saptama
Konum görüntüleme: bu özellik sayesinde takip edilen telefonun konum bilgilerini harita üzerinde zamanlarıyla birlikte görebilirsiniz. Ayrıca harita uygulamasıyla birlikte anlık olarak konum takibi gerçekleştirebilirsiniz.
E-posta okuma
Takip edilen telefona gelen ve giden tüm e-postaları görebilirsiniz.
Anlık mesajlaşma takibi
Whatsapp, İMessage, BBM gibi anlık mesajlaşma programlarındaki tüm hareketleri bütün detaylarıyla takip edebilirsiniz.
Multimedya dosyalarına ulaşma
Takip edilen telefonla çekilen tüm multimedya dosyalarını sizin kontrol panelinize yükler.
İnternet hareketlerini görüntüleme
Ziyaret edilen her web sitesini sizde kendi hesabınızdan görebilirsiniz.
Rehber, takvim ve not takibi
Takip edilen telefonda mevcut olan ya da yeni yüklenen her türlü veriye panelinizden ulaşabilirsiniz.
Telefon dinleme
Çevresel ses kayıt ile telefonun çevresinde olan bitenleri ses olarak kaydedebilirsiniz. Takip edilen telefonu her zaman canlı olarak da dinleyebilirsiniz.