Sony Xperia serisi ile telefon dünyasında yer almayı başaran ve bir çok popüler telefon markası ile kıyaslanan Xpreia serisine bir yeni model daha ekleniyor.

Son Xpria Z HD ve Reality görüntü kalitesi ile piyasada yer almayı planlıyor. Ekran kenarlarında kalite de bozulma olmasın diye 1080 aşamalı tarama özelliği. BRAVIA® TV mühendislerinin özenle hazırladığı ekran telefon dünyasının en iddaalı telefon ekranı olmaya aday diyebiliriz. HD bir televizyon kadar kaliteli ekranı 5 inç ekrana sığdırıldı. Keskin, net ve kaliteli görüntü imkanıyla fotoğraflarınızıda canlandıracak. Ayrıca bir çok ekran ayarı imkanıda SonyXperia Z ile kullanıcıların hizmetine sunuculacak.

sony xperia z

    HDR teknolojisi ile fotoğraf imkanı sunan Sony Xperia Z telefon dünyasının en iyi fotoğraf çeken telefonu olarak tarihe adını yazdırmanın planında. HDR teknolojisi ile ışık her ne olursa olsun kaliteli fotoğram imkanı Sony Xperia Z ile kullanıcıların imkanına sunuyor. HDR ayrıca farklı pozlama yöntemleri ile görüntüyü katmanlara ayırır ve fotoğrafınızı oluşturur. HDR teknolojisi ile nesnenin arkadaşında güneş varmış ya da pencereden çekiyormuşsunuz hiç farketmez. Bütün fotoğraflarınızı üst düzeyde kaliteli çekeceksiniz.

sony-xperia-z-2
Kaliteli, ince, hafif ve şık tasarımı ile dikkat çeken Sony Xperia Z ayrıca denge tasarımı göz önüne alarak hazırlanmıştır. Telefonun her köşesi belli bir oranda yapılmış. Köşesi yuvarlandırılmış ince bir iskelet ve yansıtmalı yüzeyi ile gayet şık bir tasarım harikası. Tasarımı ile teknoloji dünyasında sarsıntı yaratıcak ancak en önemli özelliklerinden biri ise suya karşı dayanıklı olmasıdır. Suya karşı tamamen güvenli bir telefon olan Xperia Z artık tüketicilere sunulmayı bekliyor!