Samsung Galaxy S3 ile akıllı telefon dünyasına bomba gibi düşmüş ve bir çok tüketiciyle buluşmuştu. Dünyanın her yerinde yok satan Galaxy S3’ten sonra ki Samsung bombası Galaxy Grand.  Ayrıca firmanın yeni piyasaya süreceği Galaxy Grand, Galaxy S3’e göre daha uygun fiyatla satılacak.

samsung-galaxy-grand

Bir yılda büyük başarılara imza atan Samsung, Galaxy S3’te sağladığı başarının bir o kadarınıda Note serisinde sağladı. Yüksek ekran kalitesiyle başlarda çok satan ve bu yılda çıkardığı Note serisi ile bir çok kullanıcı sahibi olan Samsung şimdi ise yeni bir bomba patlatmanın peşinde.

Klasik Galaxy Note’a sahip olmak isteyenlerin en büyük şikayeti fiyattı ancak Galaxy Note 2’nin çıkması ile klasik Galaxy Note’un fiyatında bir düşüş oldu. Hala daha fiyatı pahalı olan Klasik Galaxy Note bize Samsung’un büyük ekrana sahip telefonlarında ki fiyat pahalılığını gösteriyor. Ancak Galaxy Grand bu yöndeki tüm tabuları devirecek! 5 inç’lik bir ekran ile orta seviye de akıllı telefon grubunda yer alarak karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy Grand, fiyat konusunda tüketiciyi zor durumda bırakmayacak.

Ekran boyutu 5 inç (800×480 piksel) ekran , 1.2 Ghz çift çekirdeli işlemcisi olacak telefonun gayet hızlı ve kaliteli olduğu gözden kaçmıyor.  8 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kameraya sahip olacak. 8 GB dahili ayrıca microSD destekli hafızası olan Samsung Galaxy Grand mükemmeliyetçi düşüncelerle hazırlanmış. Bunların yanında çift sim kart desteğide taşıyan Samsung Galaxy Grand ile ayrıca bir telefon derdiniz olmayacak.

Samsung Galaxy Grand henüz piyasaya sürülmedi ancak piyasaya düştüğü an itibariyle büyük etki yaratacağı kesin.