Android sektörü bir çığ gibi büyüyor. Hangi tür teknoloji olursa olsun, mutlaka gelişen oyunlar oluyor. İşte, oyun severler için vazgeçilmez olan yepyeni ve popüler oyunlar! Google play’in piyasa sunduğu binlerce oyun arasından düzgün oyunları bilmekte fayda var. Aksi taktirde gereksiz oyunlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. İşte Android oyunlar arasındaki en iyiler şöyle sıralanıyor.

Hiç şüphesiz akıllara ilk olarak Angry Birds geliyor. Android reklamları sayesinde ücretsiz sunulan Angry Birds, eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin şüphesiz tercihi. Android oyun piyasasında bulunan onlarca kare ve dikdörtgen şekilleri sürükleme oyunları bulunuyor. Bunlar arasında size kaliteli olarak sunacağımız Red Stone, denemeye değer. Newton oynu ise, adından da anlaşılacağı gibi matematik ve fizik içeren bir oyun. Çeşitli hedefleri atlatarak hedefe ulaşmanızı sağlayacak oyun bambaşka bir tat sunuyor. Sketch Online oynunda ise, çizim yapılmasına imkân veriyor ve oyunda ilk tahmin eden kazanır. Top oyunlarını sevenlerden iseniz, Frozen Bubble; google play tarafından sizlere sunulmaktadır. Gem Miner oynuyla, köstebek olan karakterinizle, madenleri ararken, kazma gücünüzü geliştirip, daha iyi araçlar ve farklı haritalar alma hakkına sahip olabiliyorsunuz. Atarilerin vazgeçilmezi olan tetrisler, şimdi de androidte. Bu klasik oyunu dokunarak oynamak bambaşka bir tat olacaktır. Renkli taşlardan vazgeçemeyenler için ise, Jewels’i öneriyoruz. Çevrimiçi oynayabileceğiniz oyunlardan Cestos da ise amaç, rakibinize bilyeleri fırlatarak, rakiplerinizin toplarını oyun alanı dışına çıkarmak. Birbirinden farklı onlarca kopyası olan hava trafiğinin yönlendirilmeye çalışıldığı oyunlar. Bunlardan sizler için seçtiğimiz, ücretsiz ve destekli hizmet sunan Air Control. Geleceğin konu alındığı GalaxyIR, hedeflerinizi seçip ona göre hareket etmenizi ve sonuçları izlemenizi bekliyor, kim bilir gelecek nasıl olacak!

angry birds android

Birbirinden farklı onlarca oyunlardan sadece birkaçına değindik. Umarım işinizi görür, şimdiden neşeli günler, iyi oyunlar…